Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Külföldön élő ember megláthatj...

Külföldön élő ember megláthatja, hogy egy ember, aki nem az ismerőse és Magyarországon él, titokban nézegeti a Facebook profilját?

Figyelt kérdés

Google azt a találatot adja, hogy "Open Menu on Facebook. Scroll down to the Settings & Privacy option. You will find a new feature called Privacy Shortcuts. Search for the option Who viewed my Facebook, and you are done!"


De nekem nincs a Privacy Shortcuts-nál olyan, hogy "Who viewed my Facebook".


Akkor ezek szerint nem láthatja senki sem, ha nézegették a profilját vagy ez az opció csak a külföldieknek van ott? Vagy régen ott volt ez az opció, de kiszedték?


Ha pl élne külföldön valaki és egy magyar titokban meglesné őt, akkor erről kapna értesítést a külföldi vagy ő neki ott lenne a Who viewed my Facebook gomb és látná, hogy ki leste őt meg?



2021. ápr. 5. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még, hogy létezne ilyen opció a facebookon. Szerintem nem tudják megnézni. Senki sem tudja.
2021. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem fogja megtudni, hogy titokban látogatod a profilját, de viszont az megtörténhet, hogy a Facebook ajánlani fog téged neki, mint lehetséges ismerőst.

2021. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cikkben ahol leírták neked ezt a módszert:

"When tried to contact Facebook for its launch, Facebook clearly stated that there is no such feature on which Facebook is working on. Under its strict regulations and privacy policy, Facebook clearly states that this feature would never come out for any user."


A többi módszer is mind kamu, az egész egy nagy clickbait cikk.


A végén még egyszer összefoglalják:

"Can You See Who Views Your Facebook Profile?

Simply NO is the answer to the question."


Nincs és nem is lesz olyan funkció, ahol a profilod látogatóit kiderítheted.

2021. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Mentek a zöld kezek.
2021. ápr. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!