Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám feloldani a...

Hogyan tudnám feloldani a kitiltásom facebookon?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy 1-1.5 éve elvilegesen "örökös kitiltást" kaptam facebookomon, mert egy nem túl családbarát videót továbbítottam egy csoportban ahol haveromék voltak. Ez előtte már millió meg egyszer megtettük ,de akkor sose volt gond.(Nem a Jázminosat) és egyből kidobott a facebook küldtem 4-5 kérelmet, de le lett sz*rva. Most gondoltam hátha sikerülhet, és megpróbálnám újra, valakinek bármi ötlete, vagy akinek sikerült esetleg? Igen-igen tudom hogy az örökös elvileg, az örököst jelent, de azt hiszem ez nem volt beleírva, csak hogy kitiltottunk.

2021. ápr. 6. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Legyél a facebooknál adminisztrátor tiltás feloldási jogkörrel, és akkor fel tudod oldani.
2021. ápr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "így jártál" tipikus esete. Engedd el, nem fogják feloldani a tiltást.
2021. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Új facebook felhasználó vagy ha hálozati címre is ment a tiltás (ezt a kurvára szükséges esetekbe adják.) Akkor egy vpn titkosítás talán, vagy új szolgáltató, esetleg új hálózati címet kérsz a régitől ha lehet.
2021. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!