Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok kijelentkezni a...

Nem tudok kijelentkezni a Samsung Accountból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A minap akartam szinkronizálni a Samsung Notes-t a Samsung Accountommal, de láttam hogy a régi, mára már letiltott G-Mail címemmel akarja szinkronizálni... Bementem a Galaxy Store-ba, láttam hogy még a régi emailemmel vagyok bejelentkezve. Megpróbáltam kijelentkezni, de nem sikerült. Ugyanis 2 féle képpen lehet kinelentkezni:

- Jelszó megadása

- E-Mail fogadása

Ezekkel az a problémám, hogy elfelejtettem a jelszavamat, az email címet pedig letiltották ezért nem tudok rajta emailt fogadni... Mit tudok tenni, van más megoldás arra hogy kijelentkezzek?



2021. ápr. 6. 00:40
 1/1 Szigix válasza:

A Samsung Account 6 havonta jelszó módosítást kér. Egy pc vagy laptop segítségével módosítani kell a jelszót. Amennyiben nem adtál meg biztonsági email címet ez nem működik. A Samsung nem tudja, hogy a régi email címed már nem létezik.az eredeti ás a biztonsági email címre is küld emailt a jelszó cseréhez. Minden más esetben a Samsung Ügyfélszolgálat tud segíteni. A kijelentkezés minden eszközről kéréssel fordulj hozzájuk.

Link: [link]

2021. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!