Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni azt a youtube csatornámat, aminek se az email címét, se a jelszavát nem tudom?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy még jó tíz évvel ezelőtt létrehoztam egy youtube csatornát, de a jelszóra nem emlékszem, az email cím pedig régóta nem él. (azt se tudom, hogy milyen email volt megadva akkoriban, freemail vagy bármi más - az tuti, hogy nem gmail, mert az akkor még nem volt). Egyedül csak a felhasználónevet tudom(a youtube be is dobja az adott csatornát, ha rákeresek).

A kérdés az lenne, hogy meg lehet-e oldani valahogy, hogy én ezt visszakapjam, hogy valahogyan hozzácsatoljam egy másik email címemhez és ismét be tudjak lépni, használni tudjam? (Semmiképpen se szeretném jelenteni, vagy töröltetni a csatornát, mindenképpen szeretném megnézni, hogy esetleg van-e privátba rejtve videó.)



2021. ápr. 6. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
irj a youtube-nak (mostani tulajdonosa a Google), azonositsd magadat és beengedhetnek jelszót változtatni. Bár akkor még nem a Googléé volt, talán tudnak segiteni
2021. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Időközben sikerült megoldani a problémát.
2021. júl. 22. 10:06
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Hogy sikerült megoldani?

2022. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!