Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nál@d működik most a Wikipédia...

Nál@d működik most a Wikipédia? Így április első napjaiban. Csekkold pls most, hogy aktuálisan éppen működik-e.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy van-e máshol is van-e ilyesmi helyzet. Köszi, ha válaszolsz.


Ma április 6.-a van 2-3 napja nem érhető el nálunk az oldal. Illetve telefonról változik, hogy elérhető-e.


Egyébként jó az oldal, szeretem, csak sajnos az utóbbi napokban valamiért nem hozódik elő, ha rákattintok, vagy beírom a címét fölülre. Tehát ez most csak ilyen kíváncsiság; tehát alapból jó kis oldal a Wikipédia, nagyon szeretem. Tehát ez a kérdés nem szeretne bántó lenni, puszta kíváncsiság, mert nálunk most nem müxik sajnos. :S:S Kiváncsi vagyok,hogy másnak is van-e ilyen, hogy nem jön be. Mert hiányolom az oldit.


Előre is köszönöm.



2021. ápr. 6. 14:30
A kérdező szavazást indított:
eddig egy helyen néztem, ott működik
mobilon is, gépen is néztem, mindkettőn működik
gépen igen, mobilon nem
mobilon igen, gépen nem
sehol nem működik
néha bejön az oldi, néha nem
van amelyik gépen a házban bejön, van amelyiken nem, mobilon bejön
van amelyik telón a házban bejön, van amelyiken nem, gépről bejön
van amelyik gépen a házban bejön, van amelyiken nem, mobilon nem jön be
van amelyik telón a házban bejön, van, amelyiken nem, gépről nem jön be
23 szavazat
 1/3 anonim válasza:
100%
Nálam minden rendben volt többször használtam több féle eszközről is az elmúlt pár napban.
2021. ápr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nalam is több napja nem működik
2021. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most bejött a Wikipédia;de leírom az aktuális, jelenlegi válaszokat

egy helyen nézte ott működik:2

mobilon+gépen is müx:16

sehol nemjött be:1

változó,h igen v nem:1

némelyik gépen bejön, némelyiken nem,telón bejön:1


Tehát köszönöm, remélem, most már folyamatosan el tudom majd érni az oldalt és tehát ez így is marad, hogy majd el tudom érni mindig, mert jó kis oldal. :)

2021. ápr. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!