Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem használják a twittert?

Figyelt kérdés
Szeretem követni a hírességeket ott, közvetlenek és sokan többet posztolnak ott. Sosem ütközök bele magyarokba. Nem annyira a magyar hírességek vonzanak csak furcsa, hogy itthon nem terjedt el.

2021. ápr. 7. 12:02
 1/4 anonim válasza:
93%
vannak magyarok, csak nem olyan gyakoriak. nálunk kevésbé elterjedt, mert az instagram és a facebook betölti ezt a szerepet... lehet majd egyszer az lesz, de jelenleg kétlem.
2021. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

Ezt a kérdést úgy tetted fel, mintha muszály lenne használni a Twitter-t.


Örülök neki, hogy annyira sok ráérős ember van, hogy ezt is használják... :-)


Nekem Facebook-om se volt soha, és mégis megvagyok.


Instagramom sincs, és jééé mégis megvagyok.


Twitter-em sincs, és nem érzem hogy hiányozna valami az életemből.


TikTok-om sincs, de belegondolva tényleg sok 0 gondolattal rendelkező embert szórakoztathat.


Snapchat, Pinterest, stb-stb., mind-mind egy célt szolgál, hogy valamivel elüssék a semmirekellő emberek az idejüket... :-)

2021. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

“ mind-mind egy célt szolgál, hogy valamivel elüssék a semmirekellő emberek az idejüket... :-)”


Gyakori fiókod bezzeg van.

2021. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#3-nak: Nem is mondtam egy szóval sem, hogy én nem lennék semmirekellő ember, aki ilyen szarokkal üti el az idejét... :-)
2021. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!