Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet szolgáltató Sárváron?

Unari kérdése:

Internet szolgáltató Sárváron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Milyen internetszolgáltató elérhető Sárváron az invitelen kívül? Az a helyzet hogy a Google hiába dob fel alternatívákat mindig kiderül hogy a településen nem lehet a szolgáltatást igénybe venni. Az invitel csak optiaki 30 Mbit/s hálózattal rendelkezik és a keresésből csak a KábelsatNet-2002 kft. az ami elérhető. A kérdés bővebben: Van más ezen kívül? Illetve akinek ennél a szolgáltatónál van netje, illetve TV-vel kombinált csomagja az kérem mondjon valamit a megbízhatóságáról, és a tényleges letöltési sebességről. Előre is köszi. Egyszerűen használhatatlanul kevés az invitel és nem tudom mire érdemes váltani.



2021. ápr. 7. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj a 30-as nettel? Van ahol még ADSL van amin örülhetsz ha 10 jön, ráadásul azok IPTV-t nyomatnak, ami ebből még levesz, ha tévét nézel. Ahhoz képest a 30 kiváló, ráadásul optikán... A legjobb technológia.
2021. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mondtam hogy kevés. Munka nagy adatfájlok le és feltöltése, 3 gyermek egy egy laptop online játék, párom online oktat, őnála is sok le és feltöltés. Ha egyszerre dolgozunk és mindenki online videochat,+munka + játék és IPTV van csomagban. nagyon döcög a TV szolgáltatás minősíthetetlen minőségű. sokszor előfordul hogy egyik csatornába bevillan a másik. képfrissítés kockás terítő. Amúgy 30-as net kb 10 éve elavult adatmenyisség. tudom hogy kishazánkban katasztrófális a lefedettség, de amit az invitel művel szolgáltatásnak csúfolva azt nem lehet szavakba önteni. 10 éve is ez a hálózatuk volt most is az. A honlapjuk 3 éve nem közöl semmit, nincs információ rajta és nem működik. Ráadásul tudnak róla és azt mondták nem foglalkoznak vele. Telefonon amikor a válasz így kezdődik hogy: Hát igen igen sokan mondják..." akkor mit várjak? Miért fizessek? A legrosszabb az hogy Sárvár város és a környéken lévő kis falvakban jobb az internetszolgáltatás mint itt. Muszály alternatívát keresnem, És kicsit elkeserítő hogy egy 15000 fős városban keresésre 1 altaernatívát találtam és arról sincs sok infóm. Azért írtam ide hátha van valakinek jobb ötlete.
2021. ápr. 7. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
E-közműbe lépj be (ügyfélkapu) és meg tudod nézni térképen, hogy milyen szolgáltatóknak van kábele az utcátokban.
2021. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen gagyi netre még a mobilnet is alternatíva lehet. Hosszabb távon pedig starlink akár, de az még nagyon gyengusz... mire beindul, addigra 5G is nagyon ott lesz!
2021. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ez nem optikai, hanem VDSL, ha jól látom.

Kérdezz rá náluk, hogy mikor lesz optikai! A digi sok helyen frissíti hálózatát mostanában, talán ti is sorrakerültök hamarosan.

(Az invitel a digi csoport tagja)

2021. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Na szuper erről beszéltem az Invitel mondta milyen nálunk a net én csak tovább adtam. Egyszerűen tojnak rá. A diginél rá fogok kérdezni. Addig is senki nincs aki tudna valamit mondani a KábelsatNet-2002 kft-ről és aszolgáltatásaikról?
2021. ápr. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!