Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön be pár napja...

Miért nem jön be pár napja youtube-n az automatikus magyar fordítás?

Figyelt kérdés

Teljesen friss chrome-al nem jön be a youtube videók feliratán a magyar automatikus fordítás (felirat, majd fogaskerék-automatikus fordítás-magyar) se a google2srt-vel sem lehet letölteni, nem tudja leszedni. Pedig csak angol nyelvről kellene fordítani magyarra, de semmi nem jön képernyőre, csak ha visszakapcsolom eredeti feliratra.


Valamit megint átbaszkuráltak, hogy ne érezzük már jól magunkat?



2021. ápr. 7. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtom, de én is tapasztaltam
2021. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most meg újra működik... Semennyire nem tudok kiigazodni ezeken.
2021. ápr. 7. 22:34
 3/7 A kérdező kommentje:
megint nem jön be. :)
2021. ápr. 7. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
hátha megjavul:D ezzel úgyse tudunk mit kezdeni
2021. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is idegesítő, hogy magyarra nem fordítja néha
2021. ápr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
össze-vissza csinálja. Vagy megy simán, vagy nem, de akkor semmit. angolból se, oroszból se, kínaiból se, semmilyen nyelvből
2021. ápr. 8. 10:10
 7/7 anonim válasza:
Március eleje óta többen észleltük ezt a hibát. Előtte évekig teljesen szabályosan működött. Próbáltam jelezni, de egy hónapja nem kapok választ semmilyen üzenetre, panaszra, jelzésemre.Akinek van YouTubnál kapcsolata , kérem segítsen!!!
2021. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!