Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az a messengerben,...

Miért van az a messengerben, hogy aki nem facebookon van meg ismerősnek, hanem csak messenger engedélykérés elfogadása után, annak nem mindig adja ki pontosan a legutóbb elérhető állapotát, mint ahogy a facebook ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 23:29
 1/3 anonim válasza:
Szerintem azért, mert ők akkor számítanak aktívnak, ha megnyitják a messengert. Amit szerintem általában akkor tesznek ha üzenetet kapnak, vagy üzenetet írnak. Ami szerintem ritkán van.
2021. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem van olyan, hogy valamikor ki adja, hogy 15 órája volt elérhető, 23 órája volt elérhető, de van olyan, hogy nem is írja ki egyáltalán néha, hogy mikor volt legutóbb elérhető az, aki csak messenger engedélykérés elfogadása után van meg a messengeremen.


Ám de aki tényleg facebook ismerősöm annál állandóan kiadja, hogy mikor volt legutóbb elérhető

2021. ápr. 9. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Há na most ki adta, hogy 23 órája volt elérhető az, aki csak messenger engedélykérés elfogadása után van meg a messengeremen.


A másik ilyen esetnél meg 3 órája volt elérhető.


Nem mindig, de néha szokott ingadozni, hogy vagy kiadja, vagy nem a legutóbb elérhető állapotukat.

2021. ápr. 9. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!