Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e tiltani Facebook...

Lehet-e tiltani Facebook csoportot? Vagy azt megakadályozni, hogy ilyenekben osszák meg a bejegyzésemet?

Figyelt kérdés

Az, amit csinálok a Facebookon, népszerűnek mondható. Sokan követnek és szeretnek. De vannak olyan csoportok, akik azzal szórakoznak, hogy megosztják a bejegyzéseimet maguk között, és lejárató megjegyzéseket tesznek a tevékenységemre. Ezerszer jelentettem már ezeket a személyeket és a csoportokat is, de a Facebookot nem érdekli, nem távolítja el az ilyesmit, pedig nyíltan sértegetnek.


Kérdés:

1. Lehet valahogy inaktiválni a „Megosztás csoportban” gombot egy Facebook oldalon közzétett bejegyzésnél? Magánszemélyek megoszthatják, azért hálás vagyok, de azt szeretném, hogy a csoportok hagyjanak békén.

2. Tilthatok csoportot? Úgy, hogy ne lássák az oldalam bejegyzéseit? Én nem látok ilyen funkciót, csak a „jelentés a Facebooknak” lehetőséget. De az semmit nem ér. Még soha nem hagytak jóvá semmit, amit kértem, pedig nagyon durva, trágár dolgokat írtak már ki rólam, sőt hazugságokat is állítottak.



2021. ápr. 9. 08:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!