Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szar egyfolytában az...

Miért szar egyfolytában az indavideó?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudok semmit megnézni mert vagy azt írja ki hogy "Hiba történt.." vagy valami mást. Már 2019 óta nem működik csak nagyon ritkán.

Már újra telepítettem a laptopot, már 2000 böngészőt kipróbáltam és mindegyikkel ugyan olyan szar. Nyugtassatok meg hogy nem csak nálam. Jeleztem ezt az oldalnak de természetesen azt mondták nem náluk van a hiba.


2021. ápr. 11. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Működésileg nincs baj vele.
2021. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyire le volna terhelve a szerver?
2021. ápr. 11. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
A nincs baj szavak melyik betűjét nem érted? Honnan veszed, hogy egyetlen szerverük van?
2021. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De van baj mert haveroméknak se működik mindig nemrég írta. És ne nekem dumál már meg hány szerverük van, lehet jobban értek hozzá haver. :)
2021. ápr. 11. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

"És ne nekem dumál már meg hány szerverük van, lehet jobban értek hozzá haver. :)"


Biztos, hogy nem. :)



"De van baj mert haveroméknak se működik mindig nemrég írta."

Pebkac.

2021. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

"De van baj mert haveroméknak se működik mindig nemrég írta."

Ja. Ha meg haverodnak cifrafosása van, akkor ezen logika alapján abban a pillanatban mindenkinek össze kell fosnia magát? Na ugye, hogy nem.

Az ugye fel sem merült, hogy a gépeitek bénák?

Nem állítom, hogy a világ legjobb szolgáltatása lenne az Indavideo, de a működőképességét tekintve csak akkor voltak kisebb-nagyobb fennakadások, amikor Flashről HTML5-re álltak át. Sem előtte, sem utána nem tapasztaltam ilyen téren problémát. (A feltöltéseknél igen, de ez egy másik kérdéskör.) Az otthoni Linuxos gépemen hibátlanul működik a lejátszás. A munkahelyi Linuxos gépemen szintén. A munkahelyi Windows notebookon szintúgy. Anyám asztali gépén (Windows) működik. A notebookján (Linux) szintén. Meg úgy általánosságban: nem szoktam rá panaszt hallani. Ott nem működik, ahol a rendszer szoftveresen vagy hardveresen gagyi.


"És ne nekem dumál már meg hány szerverük van, lehet jobban értek hozzá haver. :)"

Ez van, amikor a kis agytérfogat nagy pofával párosul. Egyelőre elemi dolgokat nem vagy képes átlátni és felfogni, nem kéne a "tudásoddal" arcoskodnod. ;)

2021. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!