Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet felugró szexhirde...

Hogyan lehet felugró szexhirdetéseket letiltani?

Figyelt kérdés

Véletlenül rányomtam egy linkre reggel, amikor még nem láttam kettőig és még a kávét sem ittam meg, aztán valószínűleg engedélyezhettem a reklámok megjelenítését, pedig nagyon utálom őket, annyira, hogy soha semmit nem vennék, amit ilyen pofátlan módon akarnak rám sózni, még akkor sem kellene, ha ingyen adnák, erre most állandóan ledér hölgyikék fotói, hirdetései ugrálnak fel és nem tudom, hol lehetne ezt megszüntetni.

Már arra is gondoltam, hogy leformázom a vinyót, de talán van egyszerűbb megoldás, ha tudtok, kérlek segítsetek!

Most már Emag is van, meg politikai baromságok, de azt is utálom, iszonyat...



#reklám #goggle chrom
2021. ápr. 12. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megoldódott,rányomtam a beállítások fogaskerék jelére és kiválasztottam a "minden értesítés letiltása erről a weblapról" szövegre és most nincs reklám
2021. ápr. 12. 00:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Megint megjelent.
2021. ápr. 12. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Tölts le bővítményt a böngésződbe.

ADBlocker,AdBlock,YouTube ADBlocker,mindenféle aminek ilyen neve van.

2021. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

PC vagy telefon?


PC: Google Chrome-ban nem tudom pontosan hol van, de ha rákeresel a beállításokban az "értesítések" kifejezésre, akkor megtudod nézni azokat az oldalakat, amelyeknek joguk van értesítést küldeni.


Telefonon is hasonló.

2021. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. ápr. 13. 03:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ublock origin
2021. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!