Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult be az Internetem?

Miért lassult be az Internetem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb 1 és fél éve megrendeltük a Telekom 1000Mbit/s csomagot. Garantált le/feltöltési sebesség: 300/50 Mbit/s. De az utóbbi 3 hónapban nem nagyobb a bejövő jel mint 60Mbit/s. Szerintetek érdemes felvenni a kapcsolatot a Telekommal, felénk nem egészen "rendesen" dolgoznak...


(A sebesség nem Wifi-n van hanem lan-on van, és a router beépített mérője sem mutat, többet, szóval a hiba nem nálunk van, ez 99% biztos



2021. ápr. 12. 11:18
 1/6 A kérdező kommentje:
ui.: egyszer már felhívtuk az ügyfél-szolgálatot emiatt, és közölték, hogy náluk minden rendszer rendben van, és jónak kéne lennie az eszköznek, és valószínűleg az eszköz hibás
2021. ápr. 12. 11:20
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha az eszköz hibás, akkor miért nem cserélik? Vagy nem a saját eszközükre gondoltak? Ha fixen fennáll a hiba, akkor persze hogy keresném őket. Jöjjön ki az ember és mérjen sebességet, ne rám fogják hogy nekem rossz a gépem, ha pedig nincs meg a garantált 300/50, akkor pedig oldják meg.
2021. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A saját eszközre gondoltak... Az hogy meg kijöjjenek az luxus, talán 2 hónap múva.
2021. ápr. 12. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ki kell jöjjenek hogy ők mérjenek. A biztonság kedvéért pedig nézd meg hogy a te oldaladon minden rendben legyen, másik kábellel, másik géppel, mert ha kijönnek és mérnek 300-at az nem épp optimális.
2021. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad esetleg a saját routered nélkül közvetlenül az ONT-re (Telekomos modem) LAN kábellel rákötve? Ha így is fennáll a hiba, illetve ahogy a #4. is írta, másik kábellel, másik géppel is próbáltad, akkor márpedig fel kell vegyék a hibajegyet és ki kell vizsgálják a hibát.
2021. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltam több eszközzel is. Közvetlenül még nem csatlakoztam rá a Telemos modemre, ez jó ötlet, lehet, hogy a routerem hibás, holnap mindenképp kipróbálom. Köszi
2021. ápr. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!