Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz az, hogy 11-12 évvel...

Igaz az, hogy 11-12 évvel ezelőtt még nem volt tiltás lehetőség a facebookon, hanem csak ismerős törlése lehetőség volt?

Figyelt kérdés

Egyik haverom, aki 30 éves mondta, hogy még 11-12 évvel ezelőtt még nagyon facebook függő volt, de akkor még nem volt tiltás lehetőség a facebookon, hanem csak ismerős törlése volt a lehetőség.

De én nem mintha elhittem volna, mert azt kizártnak tartom.


2021. ápr. 18. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem már ezekre, de a "facebook block" kulcsszó 2009-ig leszűkítve többek között ezt a videót dobta fel. Nem éppen felhasználóbarát megoldás, ha tippelnem kéne akkor csak nem tudta, hogy hol keresse.

https://www.youtube.com/watch?v=o0OkvPDDGMM

2021. ápr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én, amikor felvettem magam a facebookra életemben először az 2013 augusztusában volt és addigra már tuti, hogy tiltani akkor már simán lehetett akárkit.
2021. ápr. 18. 01:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, biztosan emlékszem rá, hogy volt.
2021. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Tehát úgy érted, hogy egyedül csak külön üzenet tiltás nem volt, meg üzenetek figyelmen kívül hagyása, ja meg engedélykérések.


De olyan, hogy egy illetőt egyáltalán tiltani nem lehetett, egyedül csak az ismerősök közül lehetett törölni, olyan nem volt?

2021. ápr. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!