Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok több követőt fölvenn...

Hosszúhajú kérdése:

Nem tudok több követőt fölvenni instán. megoldás?

Figyelt kérdés
instagramon elég sok embert bekövettem már. egy idő után nehezen vette már a gép, most meg már nem is enged új embereket követni. egyszer-egyszer mégis sikerül klikkelnem és veszi is, de napok óta nem. van valami limitszám, hogy többet nem lehet? vagy szabályba ütköző? vagy leterheltem és most szünet... vagy adjak le párat? vagy... mi történt?

2021. ápr. 18. 01:59
 1/5 krimifanboy96probuilder ***** válasza:

nem tudom lehet hogy van.

megis hany embert követsz egyébként?

2021. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most hétezer körül
2021. ápr. 18. 18:47
 3/5 A kérdező kommentje:
leadtam párat most épp sikerült így - eddig
2021. ápr. 18. 23:13
 4/5 delta555 válasza:
Ha jol tudom van egy napi limit ami 100-150 korul van , ha ezt tul lepted egy nap akkor tobbet nem tudsz kovetni.
2021. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. köszönöm, ez hasznos infó! úgy vettem észre van egy teljes limit is, nálam 7500 után nem ment tovább. most sorra adogatok le - jó tudni hogy napi is van! kösz!
2021. ápr. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!