Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a célja az ilyen oldalaknak?

Mi a célja az ilyen oldalaknak?

Figyelt kérdés

Google-ön szoktam kutakodni dolgok iránt, és látok olyan oldalakat amik mindenféle magyar mondatfoszlányokat meg képeket tartalmaznak összefüggés nélkül, és ömlesztve


Mi a célja ezeknek az oldalaknak? Ki tartja fenn ezeket?



Egyáltalán emberek üzemeltetik, vagy valamilyen automatikus módon vannak generálva? (Maguk a domain nevek is zagyvaságok általában)



Valaki ha megmagyarázza azt megköszönném



2021. ápr. 21. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok az általában ruszki stb oldalak? Szerintem valamit akarnak, a keresömotorral szórakoznak, hogy előrébb kerüljenek.
2021. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl múltkor kerestem egy cipőt hogy lehet-e kintről rendelni-e.. hát ezt dobta be :DD [link]
2021. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a tipikus orosz oldalak. Sokszor ilyen módszerekkel telepítenek vírusokat az eszközökre, hátha sikerül pénzhez jutniuk. Ha magyar szöveg van és ru vagy hasonló a domain akkor megse nyitom. Persze, ha véletlenül megnyitom, akkor telefonon kikapcsolom a WiFi-t, gépen pedig kihúzom a netkábelt és csinálok egy vírusellenőrzést, majd a CCleaner-rel végzek egy alapos tisztítás. Telefonon pedig a beépített víruskeresővel megnézem, hogy van-e valami. Ha lassúlni kezd az eszköz, akkor újra is indítom. Nekem ez eddig nagyon jól bevált. Nem kaptam még semmit. Valószínűleg azért, mert túl óvatos vagyok.
2021. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

spassiba orrosz testvérekknek HÁÁla jo nekünk

power2000

2021. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
jegesmedve: weblapon át nehez fog bármilyen vírust telepíteni a gépedre ha nem kattintasz sehova.
2021. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

jegesmedve


probe

2021. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Tisztában vagyok vele. De ismerem magam és tudom, hogy képes vagyok véletlenül rákattintani valamire.

Meg így nagyobb biztonságban érzem magam.

2021. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem, rendben
2021. ápr. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!