Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nCore-on csak 48 óráig...

Ha nCore-on csak 48 óráig seedelek, és az arányt ignorálom, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, nézzétek el nekem. Tehát ha leszedek pl. egy filmet, akkor csak 48 órán át seedelek, és amint késznek mutatja az oldal, leállítom a folyamatot.


Eddig még nem volt belőle bajom, de szeretnék biztosra menni.


2021. ápr. 21. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
48 óra + mérettől függően még egy kis idő, de ha az oldal késznek mutatja, akkor kész.
2021. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Milyen arányt? Hát pont azért lett kitalálva a hnr, hogy ne kelljen foglalkozni az aránnyal…


Ha 0mb-ot töltesz vissza sem lesz baj.

A lényeg, hogy 48 órát maradjon aktív a kliensben.


De van, hogy még ez se kell!

Rangtól függően nem muszáj még egy percet sem vissza tölteni!


Nekem például korlátlan, mert elite rangom van.

Viszont nyilván ahhoz, hogy ilyen rangom legyen minden hónapban benne kell lenni a top 50K felhasználóba.

Így most is 170DB torrent aktív nálam, de sok olyan van amit egyszerűen nem töltök vissza, csak törlöm…

2021. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed az Aktivitás menüben, hogy szerepel-e a torrent a Seed kötelezett torrentek között. Ha ott nincs, teljesítetted a kötelező penzumot, - nyugodtan törölheted a torrentedet.

Az alap 48 óra, de a visszatöltési arány növekedésével csökken. Ha előbb megvan az 1:1 arány, akkoris teljesítetted a seed kötelezettséget.

Az aránynak más szerepe az NC-n nincs.

2021. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz srácok :D
2021. ápr. 21. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Akkor vagy kész, ha eltűnik az aktivitás menüből. Ez nagyon nagy dolgoknál több mint 48 óra, de ha megy fel adat, kevesebb, egészen pontosan: A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az aránnyal dinamikusan csökken.

Amúgy nem halsz bele, ha többet seedelsz a minimumnál. Nekem van ami évek óta bent van, viszik is, nem haltam bele se én, se a gépem, se a HDD amin az anyag van. Naponta átlag 50 GB felmegy.

2021. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak eléggé gyenge az internetem. Ezért próbálom nem leterhelni. A tárhely nem probléma, most is van a fiókban egy merevlemez szabadon.
2021. ápr. 21. 23:37
 7/11 A kérdező kommentje:
a sem sem lenne*
2021. ápr. 21. 23:38
 8/11 A kérdező kommentje:
tárhely* xd
2021. ápr. 21. 23:39
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Letöltés után tedd 5KB/s korlátra a kliensed feltöltési sebességet és kész!
2021. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, majd ránézek :D Köszi a tanácsot!
2021. ápr. 21. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!