Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Normális az, ha egy ismerősöm...

Normális az, ha egy ismerősöm most egy darabig nem használja a facebookját, de mindig amikor megnézem az adatlapját, napról napra csökken az ismerősei száma? Szerintetek rendszer hiba is lehet, vagy mindig valaki megunja és kitörli?

Figyelt kérdés
Mert még csak azt se lehet feltételezni, hogy ő törölget a fölösleges ismerőseiből, mivel egy darabig nem is használja a facebookját.
2021. ápr. 24. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mások törlik őt.
2021. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már olyanra is gondoltam, hogy mi van, ha a facebook egy idő után töröl az ember fölösleges ismerőseiből, mert a rendszerből figyelhetik, hogy kik az ember fontos ismerősei, akikkel intenzív és hiteles a viszonya és kik azok, akik csak díszportréként vannak ott az ismerősei között, de azonbelül nincs velük semmi viszonya.
2021. ápr. 24. 21:41
 3/17 anonim válasza:
Ő törli.
2021. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Na, erre en is kivancsi vagyok! B. facebook oldalat minden nap megnezem kb. marcius,aprilis ota. B. utoljara februarban volt fent facebookon, amennyire en latom es az utobbi egy hetben eloszor 1-gyel nott ismerosei szama, majd eggyel csokkent,majd ma meg eggyel.
2021. ápr. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3-mas ő nem törölheti, mivel most egy jó ideje nincs online és online állapot nélkül ő nem tudja törölni az ismerőseit és volt 2187 ismerőse és 1 hónap alatt lecsökkent neki 2074-re.


Azért az durva lenne, hogy valakit 1 hónap alatt 100 ember törölne ki.


#4-es ugye, hogy neked is érdekes a dolog?

2021. ápr. 25. 23:34
 6/17 anonim válasza:
4- es vagyok, van egy kerdesem, kerdezo! Honnan lehet azt tudni biztosra,hogy az illeto joideje nincs online. Ez engem nagyon erdekelne,mert en is figyelek egy bizonyos embert! Ugy gondolom, hogy attol, hogy nem posztol semmit,még lehet,hogy online van az illeto vagy nem??
2021. ápr. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
3as vagyok. Évek óta nem posztolok, lajkolni is csak nagyon ritkán. Minden régi képem és bejegyzésem letiltottam, egyedül a profil és borítókep maradt. Szóval az én kérdésem is az, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy nincs online?
2021. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
És még mindig hármas vagyok : ha esetleg tényleg offline van és nem ő törli,akkor a Facebook az, rendszeresen törlik a kamuprofilokat. Az mondjuk fura, ha az ismerősödnek ekkora mértékben volt ilyen jellegű ismerőse szerintem...
2021. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as

2187 ismerős közül talán annyira nem durva. Ki tudja kiket jelölt be. Van pl. amikor az emberek csak facebook játékok miatt jelölnek be másokat, hogy segítsék a másik haladását.

2021. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy nincs online mivel ismerősöm és tök nyilvános a profilja, semmiét sem rejtette el a nyilvánosság elöl.
2021. ápr. 26. 13:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!