Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek az üzeneteit úgy...

Ha valakinek az üzeneteit úgy állítom be, hogy Üzenetek figyelmenkívül hagyása, az addig érvényes az érintettnek, amig én nem írok vissza neki, vagy egy bizonyos idő után elmúlik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 23:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert azt tudom, hogy a tiltás nem évül el magától, de az üzenetek figyelmen kívül hagyása a messengeren az tényleg, csak addig érvényes az illetőre, amig nem írok neki vissza, vagy elmúlik magától is egy idő után?
2021. máj. 2. 23:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem írsz vissza neki. Szerintem csak a csoportok némítását lehet időre beállítani.
2021. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert 1 ismerősömnél jó sokáig, amikor írtam neki, a pipa folyton fehér maradt, azaz csak elküldve úgy mutatta. Nem kézbesítette az üzenetet és mindig folyamatosan aktív volt az ismerősöm, de rá egy félév múlva meg már a pipa telített kék színre váltott, azaz, hogy kézbesítve és azt hittem, csak a szemem káprázott és igen a pipa átváltott teli kék színre és kézbesítette nála az üzenetem.


Innen feltételeztem, hogy egy bizonyos idő elteltével elmúlik az érintett személy blokkolása az Üzenetek figyelmenkívül hagyása opcióval.

2021. máj. 14. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy figyelmen kívül hagyta az üzenetedet? Lehet, hogy eddig csak nem kapta meg valamiért. Meg amúgy komolyan, félévre rá megnézted, hogy megkapta-e vagy sem?
2021. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 igen megnéztem és a pipa kékre váltott, hogy kézbesítve, azelőtt, folyamatosan fehér pipa volt, hogy elküldve és az ismerősöm akkor is folyamatosan aktív volt.
2021. máj. 14. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
És legalább válaszolt? Mert ha nem, nem sok értelme van ennek. De amúgy még mindig nincs időre.
2021. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt, biztos gondolta, ha már nem mostani üzenet, akkor már fölösleges lenne rá reagálnia.
2021. máj. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!