Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes Digiről Telekomra...

Érdemes Digiről Telekomra váltani?

Figyelt kérdés
Stabilabb a Telekom internete? Tényleg kijönnek, ha nem működik a router? (Budapest, XIX. ker.)

2021. máj. 3. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
ÉLetem legjobb döntése volt telekomról digire váltani, eszembe nem jutna fordítva eljátszani.
2021. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Kijönnek bizony,nagyon sokan szidják a DIGI-t amit teljes mértékben jogosnak találok. Lásd:KriszHadvice mindíg panaszkodik rá,a digi ki sem jött neki.
2021. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Első válaszoló diginél dolgozik.-
2021. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ar/ertek aranyban hulladek sajnos a Telekom a Digihez kepest.
2021. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ár érték arányban biztos nem.


Pár éve már Diginél vagyok, hasít az 1000/300-as net.

Persze nem mondom hogy soha nem volt fennakadás a szolgáltatásban, de az előző szolgáltatónál is volt, ahol még többet is fizettem a szar 10mb-os adsl netükért...

2021. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon helyfüggő. Van ahol az egyik, van ahol a másik jobb.

Mi olyan szerencsés helyen vagyunk, hogy mindkettő szolgáltató jó, és elég nagy a verseny közöttük az ügyfelekért (egyik sem engedhetné meg, hogy rosszabb legyen a másiknál).

Egyébként én mindkettő szolgáltatását használom (persze nem azonos helyszínen), mindkettővel elégedett vagyok, egyikre sincs panasz.


Szóval azt mondom, hogy amelyik kedvezőbb árban van, azt válaszd (hacsak nincs problémád az egyikkel). De váltás előtt érdemes csomagajánlatot kérni a meglévő szolgáltatótól, mert lehet tudnak jobb ajánlatot adni a jelenleginél.

2021. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Életem legjobb döntése volt Digiről Telekomra váltani. Olcsó húsnak híg a leve
2021. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!