Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiktok nézettség hogyan működik?

Tiktok nézettség hogyan működik?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy egy készüléken ha több tiktok fiókom van/volt azt valahogy érzékeli az a bizonyos "algoritmus"?


Mikor létrehoztam az első fiókom az elsö 6-10 videómmal taroltam szó szerint.


Kezdőként az egyik videómon 230 ezer megtekintés volt.


Ezután töröltem néhány videót amiről utólag tudtam meg hogy nem szabad mert annál kevesebb nézettség lesz.


Ezt a fiókot töröltem miután úgy vettem észre hogy egyre inkább csúszik le a leejtőn.


Csináltam egy újat hogy ezen majd nem törlök videókat és tarolok majd újra de az első videómat egy óra után is 2-en nézték meg.


Kezdem feladni, lassan már úgy gondolom hogy csak egy új telóval lehetne ugymond tiszta lapot kezdeni.


Lehet hogy a tiktok összekapcsolja a régit az új fiókkal? Mivel a készülék ugyanaz és ugye hivatalosan még a régi fiókom sincs törölve mert ha jól tudom 30 napig még vissza lehet hozni.


Ha nagyon elrontottam az emberek bevonzását így mint most el lehet még indulni valahogy fölfelé?


2021. máj. 7. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy figyeli az ip címedet, mert akkor ha egy házban 3-an használnátok akkor mind három fiókot összekapcsolná.

Szerintem ez csak "véletlen", mert lehet, hogy az elsőt megnézték amikor feltöltötték páran, utána meg ajánlotta a többieknek.

Szerintem ne számíts gyakran ilyen nézettségekre, rakosgasd ki a videóidat és egyszer lehet felkapott leszel, de az is lehet, hogy nem.

Ha pedig rám hallgatsz elfelejted a tiktokot és tanulsz, éled az életed, nem ilyenekkel foglalkozol, de a te életed te döntésed.

2021. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!