Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges azért nagyon rossz...

Lehetséges azért nagyon rossz az internetem csomagváltás után mert a feltöltést nem bírja a kábel?

Figyelt kérdés

Volt már kábel csere, modem csere. Egyszerűen minden és mégis internet dropok vannak, feltöltés 0,01MB/s meg ilyen szép számok :D

Ahogy nézegettem az interneten a coax kábel ilyen 50mb feltöltést bírna állítólag (nem vagyok szakember sajnos)

Az előző internetem 300/20 volt, hibátlanul futott évekig.Sajnos bedőltem a marketingnek és az új 1000/200. Azt hinné az ember a minőség megmarad ugyan annál a szolgáltatónál.. Lehetséges, hogy túl nagy feltöltés miatt van ez? Ugye a régi csomagokban kábelen max 25 mb feltöltés volt. 500/22, 1000/25 stb.



2021. máj. 7. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jók a jelszintek, hívd ki a szerelőt aki műszerrel megméri.
2021. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 ez a gond.. 3 hete húzódik már ez a dolog, azóta hatszor voltak kint a szerelők, légkábel csere,modem csere tényleg minden volt :D Ők azt mondják jók a szintek. Igazából kihúzom az internetet és újra bedugom akkor max sebességen hasit kb. 10 percig. Utána szépen fokozatosan meghal. A jelszintek is jók amiket mértek eddig, persze amikor itt vannak akkor sosem akar meghalni. Holnap újra jön egy szerelő aki az utcában lévő oszlopokat nézi meg. Az tűnik az utolsó reménynek.

Ezért volt a kérdés, hogy lehet-e azért mert nem bírja a kábel ezt a magas feltöltést

2021. máj. 7. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Router is van vagy együtt van router és modem


milyen router? és milyen modem

ki a szolgáltato?

2021. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak modem,router nincs. Sagemcom f@st 3890v3

Telekom a szolgáltató

2021. máj. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!