Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is abszolút hulladék a...

Másnál is abszolút hulladék a Vodafon vezetékes internete? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
December környékén lett bekötve, és működött is egészen jól - kb az UPC szintjén, ami érthető, hiszen az elődje. A problémák olyan február körül kezdődtek, állandóan elmegy, akadozik a szolgáltatás, van olyan nap, hogy 10 percenként nincs internet. Már 4x hadakoztam a Vodafonnal, 2x jöttek ki felmérni ugyanazt a problémát (elvileg az új modem a ludas, mert olyan frekvenciákat is lát, amiket eddig nem, és ütközik a frekvencia egy másik szolgáltatóéval). Ennek ellenére megoldás nem született, az oszlopon tevékenykedtek valamit odakinn, de a probléma nem oldódott meg. Másnál is van ilyen most? Gondolom ha az új modem az ok, nem én vagyok az egyedüli, aki nemrég köttetett.

2021. máj. 10. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, amióta a Vodafone átvette, eléggé hulladék a minősége. Szerencsére nálunk itt van a Digi is, na az kiváló. Remélem így is marad amikor a 4iG átveszi, különben húzunk a Telekomhoz. Az is elérhető itt.
2021. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Digi felé húznék én is, de még sajnos tart a hűségidő, amit hülye módon aláírtam.
2021. máj. 10. 12:07
 3/3 anonim válasza:
Régi kérdés, de én is csak azt tudom mondani, hogy iszonyat sokat akadozik. Viszont a legrosszabb, hogy az elmúlt 1 hónapban már 2x is elment az internet. Egyszer másfél napra, ma pedig egész délelőtt nem működik. Megpróbáltam felhívni az ügyfélszolgálatot, de annyi sok bejövő hívásuk volt, hogy 2 óra múlva sem tudják fogadni a hívásomat. Elég sok munkám van, így viszont nem tudom elkezdeni. Minősíthetetlen…
2021. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!