Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a kulonbseg a fizetős You...

Mi a kulonbseg a fizetős You Tubenal? Ezek között: Van 1790/1990/2390 forintos. Engem csak az erdekelne, hogy egy szem reklám se legyen benne.

Figyelt kérdés

Szombatig volt proba ingyenes yt premiumom,aztan az lejart es vasarnap este elofizettem 1990 forintosra. De ott voltak a reklamok!!! Ekkor feljanlotta,hogy valtsak 2390- es re, fizessek meg ra 400: forintot. Tehat valtottam, mert en most nagyon nem akarok reklamokat,gondoltam,hogy biztos ez az a verzio. Most nincsenek mar reklemok, de levontak a szamlamrol egyszer 1990-et. Meg egyszer 2390- et.


Utana lattam, hogy 1790- esre is elo lehet fizetni.

Allitolag mind reklammentesseget biztosit.


Akkor most hogy van ez?


Hogy kapom vissza a tulfizetesem? Nincs sehol egy magyar nyelvu ugyfelszolgalat,meg angol nyelven se irhatok egy ímélt,mert csak mindenfele menupontokba visz be,sehol egy email cim. Hol reklamaljak?



#reklamáció #Fizetos you tube #1990 ft #Premium you tube #Youtube elofizetes #Fizetos yt
2021. máj. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"Engem csak az erdekelne, hogy egy szem reklám se legyen benne."

Használhatsz reklámblokkolót - például uBlock Origin-t.

Vagy használhatsz alternatív Youtube-klienseket - Freetube, Minitube, Newpipe, Skytube, Youtube Vanced.

2021. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Ezek ingyenesek?
2021. máj. 10. 16:19
 3/5 A kérdező kommentje:

“Vagy használhatsz alternatív Youtube-klienseket - Freetube, Minitube, Newpipe, Skytube, Youtube Vanced.“


Ezt hogyan kell beallitani? Hol?

2021. máj. 10. 16:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Vanced tube: letoltottem az app storeból. Itt ebben nem lehet rakeresni videora!
2021. máj. 10. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek mind ingyenesek.

A uBlock Origin egy reklámblokkoló böngészőbővítmény:

[link]


A Freetube:

[link]

a Minitube:

[link]

egy különálló asztali alkalmazás; a Newpipe:

[link]

a Skytube:

[link]

és a Youtube Vanced:

[link]

Android-applikáció.

2021. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!