Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a keresőbe valahogy...

Facebookon a keresőbe valahogy bekerült a belépési email címem, és nem tudom törölni Chrome böngészőben? Hogyan törölhető?

Figyelt kérdés
Firefoxban nem látszik, de CH-t használom erre.

2021. máj. 12. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Előzmények törlése.
2021. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a Facebook oldalán belül? Azért nem törlődik a Chrome előzmények törlésével, mert azt a Facebook tárolja.


Van mellette egy kis X gomb, de felül a módosítás feliratra kattintva is törölheted.


[link]

2021. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az x gombot kitakarja, ezért nem tudom törölni. Látszik alatta a ..... kód, valamint Jelszavak kezellése lehetőség, ami eldob a jelszavakhoz :). Megnéztem Edge-vel, ott sem látszik a keresőben semmi, csak a CH-ban.

Már töröltem mindent Ccleanerrel a CH-nál mindent bepipáltam.

Kereséséi előzményeknél is mindent töröltem a FB-n, de megint ott van...

2021. máj. 12. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom elképzelni mire gondolsz. A Chrome-féle jelszómentés lehetősége?


Kérlek küldj egy képet róla, töltsd fel ugyanoda ahova én is feltöltöttem, kepkuldes.com-ra.

2021. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Chrome-ban az Automatikus kitöltésű űrlapadatokat (vagy valami hasonló néven van az előzményekben) töröld.
2021. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

Mindent töröltem.

2021. máj. 12. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Erre gondoltam: [link]
2021. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, ott bepipáltam mindent-törlés, de maradt.
2021. máj. 12. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Hogyha rákattintasz az xyz@gmail.com-ra (Ami a szövegmezőben van), akkor lehet, hogy eltűnik a felugró ablak és rátudsz nyomni az x-re.
2021. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Igen apum telóján, amikor bejelentkeztem a facebookomba, a jelszót nem mentettem le semmiképp, de a kijelentkezés után a bejelentkezés menüben ott maradt az e-mail címem és arra hosszan rányomtam és ott volt, hogy eltávolítás az előzményekből és el is tünt onnan az e-mail címem is.
2021. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!