Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki donti el you tuben a...

Ki donti el you tuben a legjobb megjegyzeseknel hogy melyik a legjobb? A video tulajdonosa vagy algoritmus,szamitogep vagy veletlen igazabol?

Figyelt kérdés

#YouTube #algoritmus #Legjobbmegjegyzes
2021. máj. 26. 12:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy hires magyar enekes official videoja
2021. máj. 26. 12:32
 2/14 A kérdező kommentje:
Es ha nem egy hires enekesrol van szo? Az is erdekelne,ott ki donti el?
2021. máj. 26. 12:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit a legtöbben likeolnak, az lesz a befutó.
2021. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy külön bizottság: mitán a Youtube kiment, és lekamerázta az illetőt és felkerült a videó a világhálóra, utána egy külön számítógépen látják a megtekintéseket (ez titkos)


Egy bizottság pedig ennek fényében dönt a sorrendről, minden szerdán amerikai idő szerint délelőtt 10 órakor frissül a lista.

2021. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Senki nem lajkolta az en megjegyzesem, amit egy hete irtam, de megelozom a 185 lajkosat, eddig az volt elol. Vagy majd kesobb valtozik?

Utanam irtak már ketten megjegyzest amugy egy het alatt.

2021. máj. 26. 13:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy kulon bizottsag😂😂😂
2021. máj. 26. 13:24
 7/14 A kérdező kommentje:

Irtam kevesse hires ember videoja ala is megjegyzeseket es ott is az enyeim vannak elol.

Nyolc megjegyzesbol ötöt en irtam egy honapon belul, aki het eve irt egy megjegyzest, ő egy lajkot kapott,megse ő all elol,mint legjobb megjegyzes.

2021. máj. 26. 13:29
 8/14 A kérdező kommentje:
Illetve van egy masik hétéves megjegyzés,ami megelozi az en egyik megjegyzesem,amit harom napja irtam. Egyikunk se kapott lajkot kettonk kozul.
2021. máj. 26. 13:32
 9/14 Mucopus ***** válasza:
Erpeti dönti el
2021. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te komolyan nem tudtál rájönni, hogy azért van a te kommented legelöl, mert te írtad őket (a youtube meg a te kommentjeidet legőlre teszi)? Másoknak nem a tiédet fogja legelsőnek mutatni, hanem a tiéd utánit (vagyis abban az esetben, ha alapból nem tiéd lenne a top komment hely).
2021. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!