Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig lehet seed-elni egy...

Meddig lehet seed-elni egy torrentet?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az E-stone oldalon, letöltöttem egy jelenleg népszerű fájlt, majd mind a 7 Gb adatot egy nap alatt vissza is seed-eltem. Az arányom visszaállt 1-re. Azóta is seedelem a torrentet, de az arányom nem növekszik jottányit sem. Az előírás az oldalon min 24 óra seed-elés, vagy 1-es arányig. Azért szeretném növeni az arányom, mert ha később olyansmit töltök le ami "a kutyának sem kell" akkor is legyen "tartalékom". Lehet egyáltalán egy torrentet 2x, 3x vagy akár többször visszaseedelni? Mármint adatmennyiségben értem.

Köszönöm a hozzáértő válaszokat.



#seed #Torrent #e-stone
2021. máj. 29. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még egy infó: BitComet-et használok.
2021. máj. 29. 12:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármeddig lehet a kötelező időn/mennyiségen túl, de ha nem csatlakoznak új letöltők akkor nem lesz kinek feltölteni.

Ha nem állítottál be seedszabályt a torrentkliensben (automatikusan nincs megadva), akkor végtelen ideig és mennyiséget lehet feltölteni, az egyetlen feltétel, hogy legyen kinek. Lehet pár napig-hétig nem lesznek új letöltők, de ha seedben maradsz, akkor lesz csak esélyed adatot feltölteni egy majd lehetséges későbbi letöltőnek.

2021. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13év 2hónap és 1nap
2021. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ameddig van letöltő.
2021. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem! Csak fura, hogy 100%-ig "vitték mint a cukrot", azóta meg semmi. Lehet, hogy ez a seed szabály a ludas, bár én ilyet nem állítottam be. Utánnanézek. Gyanús ez a 100%. Miért nem 87,6%-nál szűnt meg a letöltő team?

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2021. máj. 29. 12:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű a dolog: 1 darab friss letöltő csatlakozott rád, akinek át tudtad adni a teljes tartalmat. Ez 100%. Nem kevesebb, mert a letöltést befejezte, megkapott mindet. És nem több 100%-nál, mivel több letöltő nem csatlakozott azóta. 1 darab letöltőnek 100%-nál többet nem tudsz átadni (eltekintve a hibás szeletektől).
2021. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet! Bár a Bitcometben találtam egy automatikusan bekapcsolt korlátozást az 1 naposnál több seed idővel rendelkező torrentekre. Ezt most kikapcsoltam, meglátjuk.
2021. máj. 29. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem a DHT ki van kapcsolva!
2021. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 eStone-os torrenteknél alapból tiltja a DHT-t a kliens ("Ez egy privát torrent" címszóval)
2021. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ezt az arányt hogyan lehet növelni hogy ne kelljen 24 órát tölteni seddeléssel elég nehezen megy mondjuk maga az arány is nehezen töltődik.
2023. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!