Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a letiltottnak megjelenik...

Ha a letiltottnak megjelenik a letiltás óta beállított új profilképe, akkor feloldhatott egy pillanatra?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy ha feloldott téged, akkor nem "letiltottnak" hanem "letiltónak" de elképzelhető, hogy feloldhatott, ha pedig nem így történt, akkor új facebook profilt csinált, az is olyan, mintha feloldott volna téged.
2021. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valóban elírtam. Nem csinált új profilt, azért is jelenik meg mág mindig a messengerben az ikonja. egy darabig a régi majd nem volt képe, aztán frissült az újra.
2021. jún. 5. 01:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki letiltott téged, vagy akár te tiltasz le valakit, attól még a messenger üzenetekben a profilképe látszik és a neve is egyértelműen az illetőnek.


Azelőtt azért nem láthattad a profilképét, mert a régi profilképét leszedte és majd egy idő után csinált egy újat.

2021. jún. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod meg, hogy feloldott téged, ha a vele való beszélgetéseteket megnyitod és ha már nem írja azt, hogy:

Ő nem érhető el a Messenger alkalmazásban.

Hanem tudsz neki írni, akkor már feloldott téged.

2021. jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, sajnos le vagyok még tiltva. Én arra lennék kíváncsi, hogy valaha feloldott-e legalább pár percre azóta.
2021. jún. 5. 01:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az emberek ilyet nem szoktak csinálni, hogy letiltanak valakit, aztán feloldják, majd újra letiltják, mert az így hülyeség és semmi értelme.

2021. jún. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még mindig le vagy tiltva nála, akkor nem oldott fel és valszeg nincs is szándékában.


Ha valaki letilt, azért teszi, mert kiakar törölni az életéből. Egyszerűen elakar téged felejteni.


Úgyhogy a válasz a kérdésedre nem oldott fel téged egy pár percre sem, hanem azóta vagy nála letiltva, amióta letiltott téged. Mellesleg, ha felold, nem fog tudni 2 napig újra letiltani.

2021. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A képek össze-vissza frissülnek. Szerintem ez alapján ne kombinálj. Nekem van, hogy frissül valaki képe, aztán pár nap múlva a régi képe jelenik meg. Vagy az elérhetőben friss a kép, beszélgetésben a régi.

A letiltott fiókok képe is látszik, frissül.

2021. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha feloldott volna, akkor csak 24 óra múlva tudna újra letiltani facebookon :)
2021. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


48 órának kell ahhoz eltelnie, hogy újra letudja tiltani.

2021. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!