Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egyik barátnőmnek a volt párja megváltoztatta a freemail és a facebook jelszavát és így sehogy se tud új jelszót kérni a facebookra. Telefonszáma már 1 éve megváltozott igy arra se tud kérni. A kedves ..... párja meg már nem emlékszik hogy mire változtatta meg.


Tavaly környékén nekem is hasonló helyzet volt de akkor én személyi igazolvánnyal tudtam azonosítani magam. De már sehol se találunk ilyen opciót vagy lehetőséget. Hogyan tudnánk azonosítani személyivel mivel ez a facebook már elég régi es sok minden van benne, személyes fényképei stb stb



2021. jún. 9. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bukta, nem tudja hitelt érdemlően igazolni magát. Ezért kell magadnál is tartani a képeket.
2021. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2020-2019 körül mint írtam nekem volt olyan lehetőségem hogy személyi igazolvánnyal tudtam magam igazolni
2021. jún. 9. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
De már nincs ilyen, mert könnyű hamisítani a képeket.
2021. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!