Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha nem kapok...

Mit tegyek ha nem kapok megerősítő email-t a Facebook-tól?

Figyelt kérdés

Gmail-es fiókom van, már majdnem egy órája le lettem zárolva, mert azt írja hogy szokatlan tevékenységet észlelt nálam.

Telefonos kóddal már próbálkoztam, többször nyomtam a kód kérésére mert türelmetlen voltam, egy kódot kaptam viszont ez az opció ki lett zarva mivel elutasította túl sok próba miatt.

Most meg várok a levélre, amit minden mappában megnéztem, még címszókkal is rákerestem de semmit se kaptam.

2013-as a fiókom, rengeteg ismerőssel, csak így használhatatlanná vált? Nem szokott ilyen lenni.

Az előzmények: Nagy alkalmazásba próbáltam Instagramba belépni, FB-men keresztül, de azt írta most nem lehet. Volt egy másik ilyen óriási app, amibe szintén próbálkoztam.

Google Play-ba 4,7 csillagos, már többször használt régebbi teljesen megbízható alkalmazásokról van szó, pontosabban: 2 Instagram Story Dowloader applikáció.


A többiek nem tudnak nekem írni, azt írja nekik hogy nem vagyok elérhető, a Messengerben sem.

A Facebook elvileg értem csinálja ezt, a levelet kiküldte, de nem kaptam rá semmit már majdnem egy órája.


Tudniillik rólam hogy én ilyen soha nem adom fel típud vagyok, rengeteg időt szánok mindig a megoldásra.


Kissé ideges vagyok mivel a YT-m is ok nélkül lett kukába rakva, mai napig 2 hónapja megoldatlan eset.

De ez megoldható ugyanis ez csak egy megerősítés, és nem tudom hogy később megkapnám-e az email-t.

A Facebook-nak üzenni meg egyenes reménytelennek tartom, egyszerűen remélhetőleg csak lefoglalt a rendszer... Ugyanis ennyi felhasználónál ez elég valószínű.



2021. jún. 10. 21:05
 1/1 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott!
2021. jún. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!