Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lát a csetpartnerem, ha...

Mit lát a csetpartnerem, ha eddig cseteltünk, épp benne voltunk egy csetben, de most töröltem az egész messenger (és facebook) alkalmazást a gépemről? Ő tud róla, hogy töröltem a Messengert? Kap róla információt?

Figyelt kérdés

A csetet magát előzőleg nem töröltem.

Nem vagyunk, voltunk ismerősök Fb-on.



2021. jún. 10. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy tegyük fel, hogy ő törli az utólsó csetünket és utána másnap új csetbe akar kezdeni velem. Akkor ha messengerben beírja a keresőbe a nevem, mit lát?
2021. jún. 10. 22:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl. azt, hogy: nincs találat?
2021. jún. 10. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy letörölted az alkalmazást ugyanúgy fent vagy Facebookon..mivel nem a fiókokat törölték csak az alkalmazást a gépről...
2021. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiókodat törölted*
2021. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiókodat törlöd, és amikor ha rád keres, akkor írja azt neki, hogy nincs találat és akkor írni se fog tudni neked.
2021. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fiokamat toroltem es vegleges torles 30 nap mulva lesz,azt irja a facebook nekem itt.utana alkalmazast is toroltem.
2021. jún. 11. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem fog tudni se rád keresni, se rád írni és 30 nap lejárta után a neved sem lesz ott az ő üzenetei között a messengerben, hanem névtelenné válik a fiókod.
2021. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi.
2021. jún. 12. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!