Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltottam egy oldalt...

Ha letiltottam egy oldalt facebookon, akivel korábban beszélgettem, akkor nem tudja megnézni a profilom és a korábbi beszélgetésünk? Tehát nem tud megtalálni,igaz?

Figyelt kérdés
Facebookon tiltottam le, nem messengeren.

2021. jún. 12. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te valakit facebookon a tiltólistádra teszel, akkor nem fogja megtalálni a profilodat és a beszélgetésetek az ugyanúgy megmarad, csak amikor megnyitja a veled való beszélgetéseteket, akkor azt fogja neki írni:

Ő nem érhető el a Messenger alkalmazásban.

2021. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha ő megpróbálná az üzenetét visszavonni, nem fogja tudni, mert csak annyit kínál fel neki, hogy eltávolítás magadnak.
2021. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. De azt eleve nem is lehet, ha már a másik látta az üzenetet. Ha nem, akkor is asszem csak 10 percig lehet törölni.
2021. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 nem jól tudod. Egy üzenetet mindenki akkor von vissza, amikor csak akarja.


De ha valaki letilt facen és akkor szeretnéd az üzeneted visszavonni, akkor csak annyit fog neked felkínálni a rendszer, hogy eltávolítás magadnak.


Ha nem tiltott le téged senki és te sem tiltottál le senkit, akkor akkor vonhatsz vissza egy üzenetet, amikor akarod.

2021. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Hát én nem így tapasztaltam. Volt olyan barátom, akinél már nem tudtam üzenetet törölni, csak magamnál.
2021. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De most már másabb a helyzet, én bármikor vissza tudtam az üzenetem vonni akárkinél, aki nem tiltott le, de aki letiltott csak annál volt az, hogy ott már csak annyi lehetőség volt, hogy eltávolítás magamnak.
2021. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!