Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a facebook bármi ok vagy magyarázat nélkül letiltotta a fiókom?

Figyelt kérdés

Már kértem ismételt ellenőrzést is, de semmi eredménye, hozzátenném, hogy a fiókommal sosem tettem közzé sem kommentet, sem posztot (a profilomon lévő profil-és borítókép kivételével) semmilyen csoportban vagy oldalon, így tényleg rohadtul nem értem az okát a dolognak. Emailben sem értesítettek semmiről az üggyel kapcsolatban.

Ha be akarok lépni a fiókomba, ezt látom: [link]

Lehetséges az, hogy valaki "csak úgy", szórakozásból jelentette a fiókom, és a facebook letiltott? Mit tudnék ezzel kezdeni?

Előre is köszönöm a segítségeteket.



2021. jún. 15. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első eset, hogy teljesen véletlenszerűen letilt valakit a facebook.


A világ egyik (ha nem a) legmegbízhatatlanabb és leginstabilabb, hibákkal és biztonsági problémákkal teletűzdelt platformjáról beszélünk,ahol bármi megtörténhet.

2021. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vpn-t használsz, letilthat, vagy ha dinamikus ip-d van és tiltott ip-t adott be, szintén.
2021. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jún. 16. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!