Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az szerintetek is hülyeség és...

Az szerintetek is hülyeség és nevetséges, hogy valaki az embernek ismerőse facebookon, de nem jelölte be egyik fél sem a másikat ismerősnek, hanem a facebook tette be magától?

Figyelt kérdés

Apum testvérének ismerőse lett az egyik ismerősöm és azt mondta, hogy ő nem jelölte be.

Én meg rákérdeztem, hogy akkor mégis hogyan lett az ismerőse, ha nem jelölte be és erre azt írta vissza: Facebook beteszi magától.


2021. jún. 17. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Facebook beteszi magától". Ez úgy nézett ki, hogy valóban betette, a "Kit ismerhetek?" részbe, ő meg rányomott a jelölésre, mert azt sem tudta mit csinál. Másképp nem lehetett.

A Facebook nem tesz meg ismerősöddé senkit, ilyen nem létezik.

2021. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem hát.


Jól néznénk ki, ha a facebook betenne random embereket csakúgy az ember ismerősei közé. 😅😅

2021. jún. 17. 19:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül van írva is a jelöléseknél, hogy csak azoknak az embereknek fogadd el a jelölését, akiket tényleg ismersz.
2021. jún. 17. 19:22
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Facebookon BÁRMI megtörténhet!


Egyszer csináltam egy profilt és az első bejelentkezéskor már két ismerősöm volt, akiket valójában egyáltalán nem ismertem.

2021. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a szeretőmet rakta be! Volt is balhé az asszonnyal!
2021. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát de a facebook nem tehet be csakúgy random embereket az ember ismerősei közé, hát minden embernek joga van a saját ismerőseit megválogatni.
2021. jún. 17. 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
5-ös vagyok. Nem is tudtam kimagyarázni az asszonynál. Írtam is a Cukkerbergnek, de angolul válaszolt azt meg nem értettük…
2021. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát ez így tényleg gáz úgy, ahogy van.


Legalábbis úgy tudtam, hogy mindenkinek joga van megválogatni, hogy kiket akar az ismerősei közé és kiket nem.

2021. jún. 17. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Az érzés, amikor letiltasz valakit (aki addig ismerősöd volt) majd másnap jön az értesítés, hogy visszaigazolta a jelölésed - felbecsülhetetlen
2021. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az hát sajnos már lassan nem az emberek irányítanak, hanem lassan már mindent a facebook diktál.
2021. jún. 17. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!