Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom megnézni hogy...

Honnan tudom megnézni hogy egy playáruházas alkalmazásnak melyik az az android rendszer amin még müködik, például hogy régebbi android verzióknál müködik e?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem tudja futtatni a telód, akkor azt odaírja
2021. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy írta ki ami nem fut a telómon,hogy nem engedte letölteni egyszerűen nem volt olyan gomb. Vagy volt olyan ami a keresőbe se jelent meg pedig tudtam hogy van olyan alkalmazás androidra
2021. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1,2: ezt vágom, őszintén én inkább arra vagyok kiváncsi hogy meddig tudom még használni a bizonyos alkalmazásokat, insta,snapchat az android 6.1-en. Az előző telómat is azért kellett lecserélni mert már annyira elavult volt Az android hogy nem engedte letölteni, ezért is lennék kiváncsi hogy most ezeknél melyik a legrégebbi android verzió amivel még lehet használni.
2021. jún. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!