Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ön órája siet - "...A...

Az Ön órája siet - "...A partner sztrátuma kisebb, mint az állomás sztrátuma." ... ?

Figyelt kérdés

A gépen 2 merevlemezre is van op.rendszer telepítve. Az elején volt ez a gond, de akkor valamit beállítottam (nem emlékszem, hogy mit) és azóta nem írja ki ezt a hibaüzenetet. A napokban egy másik winchesterre telepítettem XP-t és ezt írja ki.

Az idő szinkronizálást többször is beállítottam. Egyébként érdekes, hogy egyszer azt írja ki, hogy sikerült (és még mindig nem tudok megnyitni weboldalakat), máskor pedig azt, hogy nem sikerült és "...A partner sztrátuma kisebb, mint az állomás sztrátuma." Többször újraindítottam a gépet.

(Ha berakom azokat a winchestereket, amikre már régebb óta fel van telepítve op.rendszer, akkor gond nélkül tudok internetezni, tehát nem merül a bios elem.)



2021. júl. 7. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen böngésző alatt próbálod? Csak mert XP alatt nehéz olyan böngészőt találni, amelyik nem teljesen elavult. (Van persze ilyen: MyPal. De a legutolsó támogatott Firefox és Chrome is már jócskán elavult, és sok weboldal nem, vagy hibásan működik velük.)

Mondjuk nem csodálkozok, a Windows időszinkronizálása legendásan bugos, meg nem is biztos, hogy az XP-vel az időszerverük 100%-osan kompatibilis. (Igen, tudom, az NTP szabványos protokoll... de ismerjük a Microsoftot. ;))

Csak egy tipp: próbáld meg más időszerverrel! Pl.: hu.pool.ntp.org

Illetve ha gyakran elállítódik a pontosidő, akkor cseréld ki az alaplapi CR2032-es gombelemet!

2021. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a módszer most 2022brn is mukodik
2022. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!