Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Telekom által kínált wi-fi routerről?

Figyelt kérdés

Tervezzük megrendelni az 1000-res net csomagot tőlük, amihez jár a wi-fi modem is ugyebár.

Eddig UPC (mostanra Vodafone ugye) modemünk volt ami Connect Box néven futó fehér könyvszerű/ egység volt ugye ezzel megvagyok elégedve.

Viszont a Telekom routeréről semmi infót nem találtam a weboldalukon, meg neten se nagyon. Azt sem tudom hogy néz ki :D

Mik a tapasztalataitok?



2021. júl. 11. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy kérdező ezres netről írt, tehát e g y é r t e l m ű, hogy optikás helyen lesz internete. Olvasni tudol-e? Az meg senkit nem érdekel, hogy nálad még nincs optika. Kérdezőnél van, itt most Ő a főszereplő, és nem te.
2021. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Jah, hogy 130 e... Nem tudok olvasni... Akkor biztos nem a prohardver lesz az... És a kérdésre sem azért írtam tapasztalatot a Sagemcomról, mert a kérdezőnél is valószínűleg annak a francia gyártónak a terméke lesz...


Elnézést, hogy mertem írni!

2021. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond, megbocsátunk! De legközelebb előbb gondolkodj, mielőtt hülyeségeket irkálsz! Hát hogyan lehet összehasonlítani egy ONT-t a te hulladék rézdrótos interneted modemjével???
2021. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Üdv!

Nekünk is nemrégiben lett optikai, 1000 mb/s csomagba (telekom szintén) speedtest viszont le-feltöltésen is csak 300-400-as értéket mutat. Gondolom nálunk is fennáll az olcsó router amit hoztak (vagy mas is okozhatja?) Mi lenne a teendő hogy az 1000 felé konvergáljon? Intézik ezt ők kérésre? Ha igen mibe kerül ha erősebb routert hoznának?

2021. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Wi-fin max. 600-at tud (300-600), vezetéken viszont 900 feletti.

2021. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocsi kimaradt, vezetékesen ennyi az érték :/
2021. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A vezeték tudja a gigabitet? Régi vezeték esetén nem biztos.
2021. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!