Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows10 telepítési probléma...

Windows10 telepítési probléma megoldása?

Figyelt kérdés

Üdv! A napokban vettem egy HP 245 G8 típusú laptopot, amelyen alapból telepítve volt egy win.10 oprendszer. Linuxra szerettem volna átállni, mert igazából azt használtam régebben is, de sajnos problémába ütköztem az illesztőprogramokat, illetve a drivereket illetően:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..



így aztán gondoltam visszarakom a windows10-et és rendben vagyunk. Egy másik rossz laptopom, amin egy linux mint 19 van egyszerű lemezképíró programmal kiírtam a win.10-et a HP-n beállítottam a legacy módot és simán bootolt mindenféle rufus nélkül. Igen ám, csakhogy azért itt sem olyan egyszerű a dolog, mert telepítésnél kiírja hogy nem található eszközillesztő. Amire elviekben lenne is megoldás az alább mellékelt linken, csakhogy ezen a nyamvadt laptopon már nincs usb2, csak usb 3.2 ezáltal most gyakorlatilag szinte van egy használhatatlan gépem.



https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..



#windows, linux, telepítés
2021. júl. 24. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen windows imageból csináltál telepítőt?

Leszeded a microsoft oldaláról a legfrissebbet azt' gond nélkül megy vele mindenféle USB.

2021. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Természetesen a microsoft oldaláról töltöttem le a kép fáljt. Éppen ezt írtam, hogy nem megy!
2021. júl. 24. 15:53
 3/16 anonim ***** válasza:
2021. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De jó, hogy senki nem olvassa el a kérdést. Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 24. 17:35
 5/16 A kérdező kommentje:

Az első rész tulajdonképpen nem számít! A második szakasza a kérdésnek, illetve az alatta lévő link a tényleges problémám. Egyszerűen így nem tudom feltelepíteni a win-t. Nem tudom mi a megoldása?


[link]

[link]


Hiába megyek rá arra, hogy új keresés semmit nem talál. Erre volt egy megoldás, amit a kérdésben link-ként beszúrtam. Igen ám, csak nekem nincs usb2-m, csak 3,2 csatlakozóm. így aztán már nem tudom mi a megoldás, hogy hogyan tudnám akkor telepíteni.

2021. júl. 24. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ez előtti ablak mit mutat?
2021. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A nyelvek kiválasztását.
2021. júl. 24. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Tehát a #3 linkje szerinti [kép2] [kép3] [kép4] [kép5] [kép6] [kép7] nálad nem jelenik meg???
2021. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, nekem a telepítési folyamat első képével kezdi. [kép1]
2021. júl. 24. 18:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyat még tényleg nem láttam hogy a [kép1] megjelenik, de a [kép2] már nem.. :(
2021. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!