Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet telefonról mobilnet...

Leányzó27 kérdése:

Hogy lehet telefonról mobilnetet megosztani számítógépre? Wifi nincs a gépbe...régi gép...xp fut...usb kábellel valahogy? Kell valami illesztőprogram a gépre esetleg? Sehogy nem sikerül

Figyelt kérdés
Internet

2021. aug. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Így ahogy te akarod, sehogy.

A Wifi hotspot lenne az egyetlen járható út, de ahogy írod nincs vevő adapter a gépbe így sehogy.

2021. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

#1-nek:


Ha nem értesz valamihez, inkább hallgass.


[link]



Illesztőprogi kell, de kapod hozzá.

2021. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
XP miatt nem tudom, de legtöbb mobil-rendszer/felületen van USB-s internet-megosztás lehetőség, én is azt használom, ha elmegy itthon a net.
2021. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2, #3-nak:


Semmi fennakadást nem fog okozni hogy XP, feltéve hogy legalább SP2.

2021. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
USB kábellel lehet. Elvileg XP alatt is működik, mert egy mezei vezetékes hálózati kártyának fogja látni a telefont, ha USB megosztás módba állítod.
2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4, #5-nek:


Ne fájdítsd meg a fejem, ha kérhetlek!


Mivel keverted össze az XP-t? Win98-cal? XD


Az XP megfelelő driverrel simán kezeli a wi-fi-t, de az SP3 már alapból felismer egy csomó típust, amihez automatikusan telepíti a drivert is.

Ezenkívül utólag beállítható az ipv6 protokoll kezelése, és engedélyezhető a 4Gb RAM-nál nagyobb memória kezelése is. (csak hogy néhány apróságot megemlítsek)

2021. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismét #4 vagyok:


A lányom lenovo telóját annak idején XP-vel rootoltam. No komment.

2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!