Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez milyen vírus és hogy tudom...

Ez milyen vírus és hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés

Szóval le akartam tölteni egy játékot, de abban a pillanatban ahogy letoltodott elment az internet es azóta nem tölt be semmit a telefonon se Wi-Fi-vel..

Azt írja ki a böngésző hogy nem privát a kapcsolat.

Már újra raktam a gépet de ugyan az a hiba.

Mit lehet tenni?



2021. aug. 13. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetne kicsit bővebben/részletesebben? Miből gondolod, hogy vírus? Milyen internet, szolgáltató, modem, router, gép?
2021. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Onnan hogy mikor letoltottem a játékot egyből elment az internet es ha kapcsolódni akarok a netre, kiirja hogy nem privát a kapcsolat..

Ráadásul kipróbáltam, hogy csak telon, Wi-Fi-vel netezek, de úgyis is iszonyat lassan bejon az oldal pl:Google kezdolap, de látszik hogy az nem az eredeti.


Vodafone internet


Connect box

2021. aug. 13. 12:10
 3/6 A kérdező kommentje:

Létezik hogy maga a Connect boxot fertőzött?

Mert a mobilon is ugyanez a gond?

2021. aug. 13. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Connect boxot újraindítottad? (kikapcs > vársz percet > bekapcs > vársz pár percet > megpróbálsz csatlakozni hozzá)
2021. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vírus nem letiltani szokta a netet, hanem inkább intenzíven használni
2021. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolódási hibák elhárítása [link]


Annak ellenőrzése, hogy biztonságos kapcsolatot használ-e az adott webhely [link]

2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!