Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy céges e-mail...

Ha van egy céges e-mail címem, ami Outlookon van beállítva, azt be tudom állítani úgy, hogy a Gmail-el lássam?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyemen a céges e-maileket gmailen keresztül használtuk, viszont az új munkahelyem Outlook van és annyira megszoktam a Gmailt, hogy hiányzik. Az lenne a kérdésem, hogy valahogy megoldható, hogy Gmailen keresztül tudjam használni a levelezésem? ha igen, akkor mi ennek a folyamata? Rákerestem, de többféle infot találtam, nagyon kísérletezni nem szeretnék, nehogy valamit elrontsak. Nagyon szépen köszönöm előre is! :)

2021. aug. 13. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beállításokban a fiókok és importálásnál kell hozzáadni. Viszont előtte tájékozódj, hogy felveheted-e a céges e-mail fiókot a magánfiókodba. Egyrészt mert az a cég tulajdona, másrészt ha bármilyen incidenst csinálsz egy véletlen félrekattintásból is ami által jogalap nélkül személyes adatok kerülnek ki a cég nevében, veled fizettetik ki (itt százezres nagyságrendű büntetésekre gondolj).
2021. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A céges e-mailemhez külön regisztrálva van Google fiók, így nem a saját privátommal kapcsolnám össze.
2021. aug. 13. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Az outlook mindent tud amit a gmail is. Mi hiányzik..???
2021. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1- gyes, köszi, ment a zöld!:)

2, azt szoktam meg. Szeretem a felületét, elrendezését. A Google naptárat is jobban szeretem. (2013-mas az outlook, de sokszor csak másodjára fogadja el a meghívókat, stb. ) illetve távolinasztalon sokszor több e-mailt mutat, mint a rendes asztalról megnyitva. Frissítve, és bezárva, újranyitva, és mindenhogy is. Gmailen ilyen sose volt.

2021. aug. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!