Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb mobilinternet...

Melyik a legjobb mobilinternet szolgáltató?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék melyik szolgáltató bíztosítja a legjobb nobilinternetet. Lefedettség szempontjából mind tökéletes lenne, de a sebesség érdekel jelenleg engem.

Vodafonnal a legnagyobb amit mértem 14mbit/s letöltés feltöltés is kb 5-10

Telekommal a letöltés 70+ mbit/s feltöltés idk

Telenorra lennék még kíváncsi, hogy az ő hálózatuk mennyire jó? Aki Telenort használ, vagy a többi szolgáltatóval kapcsolatban is megírhatja település névvel, hogy milyen a mobilinternet. Előre is köszönöm! Én Kiskunfélegyháza környékén mértem ezeket a számokat. Volt hasonló kérdés màr de az 2019-ben. Arra vagyok kíváncsi vàltozott-e azóta valami.



2021. aug. 19. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mobilnet osztott erőforrásokon alapszik, minél töbnen használják egy adott cellában, annál lassabb egy-egy felhasználónál. Ezért az ilyen méréseket nem lehet összehasonlítani.
2021. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Telenor Esztergomban, Fonyódon és Bekescsabán kalap fos.


Vodafone Esztergomban megy, de ha haverommal játszani akarunk, meg kell osztanom vele a Telekomos netem, es úgy játszunk ketten az én mobilnetemről mert a vodással ledobálja a hálózatot játék közben (Arena of Valor)


Telekom Esztergomban átlag 120-140 megabit.

Telenor maximum 3...

2021. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
telekomnak most a 4-gje is kiválló a legtöbb esetben
2021. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!