Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beállíthatom a messengeren és...

Beállíthatom a messengeren és a Facebookon hogy anyósomnak mindig offline legyek?

Figyelt kérdés

Mindig csekkolja hogy ki mennyit van a netten. Másokról is mindig panaszkodik és biztosan engem is figyel mennyit vagyok a messen.

Más dolga nincs neki úgy látom, mert amikor találkozunk mindig: jajj X y egész nap Facebookozik milyen lusta stbstb.

Hogy lehet leállítani?



2021. aug. 26. 15:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Mikor legközelebb elkezdi, hogy xy egész nap fb-zik, én megmondanám, hogy engem nem érdekel, hogy ki mivel tölti az idejét, hiszen ez engem semmiben se zavar. Ha tovább csócsálja a témát, megkérdezném, hogy őt mennyiben érinti xy online időtöltése.
2021. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
95%
Úgy lehet leállítani, hogy megmondod neki, hogy szálljon le rólad!
2021. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor jegyezd meg, hogy nem is tudtad, hogy állandóan a Facebook-on lóg, hiszen csak úgy láthatja.

És magyarázd el neki, hogy a telefonodon van a Facebook, és soha nem jelentkezel ki belőle, akkor sem, ha nem facebookozol.

2021. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Anyósodnak úgy tudsz leginkább offline lenni, ha törlöd őt az oldaladról.
2021. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
95%
Ahogy irtak! Csak az lathatja ezeket, aki szinten egesz allo nap rajta log! Ezt mond meg neki. Amugy ki tudod kapcsolni ugy, hogy csak bizonyos szemelyeknek legyel offline.
2021. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha látja, hogy valaki egész nap messengerezik az csak úgy lehet ha ő is azt csinálja. Ezt mond meg neki. XD
2021. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Rányomsz a listában asszem be lehet állítnai hogy számára offline nak mutasson.
2021. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Töröld.
2021. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem meri megtenni:)
2021. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
83%

Mostanában a Messenger/Facebook on-line/off-line állapot eléggé zavaros..


Mert az apum mondta múltkor, hogy Te miért voltál fent egész éjjel.. mondom nem voltam fent, nyilván fb és mess ezt jelezte, hogy fent voltam.


1. És ezzel is tudod indokolni, hogy a fb és mess nem mindig jelzi a valóságot.


2. Töröld.


3. Van olyan rész, hogy távolságtartás, ha azt bekapcsolod, lehet nem fogja látni.

2021. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!