Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam itt egy Google Drive...

Kaptam itt egy Google Drive linket egy fényképről, de hogy kerül bele az én Google Drive fiókomba a saját meghajtó javasolt képei közé és akkor most látja az illető az e-mail címemet?

Figyelt kérdés

Csak linket kaptam itt gyakorin, nem lett velem megosztva, mivel az illető nem tudja az e-mail címemet.

Lehet, hogy amikor megnéztem, be voltam lépve az e-mail fiókomba és emiatt javasolja? De nem is értem, mit javasol, mit csináljak azzal a képpel? Igazából az érdekel, hogy az illető látja az e-mail címemet vagy csak én látom a képét a Drive-omban.

Letiltottam az illető e-mail címét, de nem tudom, ő látta-e az enyémet. A tiltás után a javasolt kép törlődött.



2021. aug. 30. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De meg lett veled osztva, csak nem célzottan a te email címedre, hanem mindenkinek "a link birtokában". Ha megnyitod, bekerül a "velem megosztott" mappába. Ő nem tud rólad semmit, szóval nem kell ettől betojni, nyugodtan használd a megosztásokat oda-vissza, ha másnak meg akarsz mutatni valamit.
2021. aug. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm! De gondolom ez csak úgy lehet, hogy be voltam lépve az egyik fülön az e-mail fiókomba, amikor megnyitottam a linket. Nem mindig vagyok bejelentkezve, nem okostelefonról netezek általában.
2021. aug. 31. 04:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, be kell jelentkezve lenned ahhoz, hogy láthasd a drive-on lévő dolgaidat.
2021. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!