Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivan a freemail-el?

Mivan a freemail-el?

Figyelt kérdés

Már napok óta ezt irja ki minden levélnél.


[link]


2021. szept. 4. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Rendszeresek az ilyen hibák az oldalnál, és rengeteg helyen külön kikötés, hogy Freemail fiókkal ne regisztrálj be, mert nem fogja a leveleket kiküldeni.

Csak egyszer kellene elhatároznod és rászánnod 1-2 órát, hogy a regisztrált fiókjaidat átállítod egy megbízható szolgáltatóra, és elfelejtenéd ezeket a szarakodásokat.

2021. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
nálam nincs ilyen gond, lekopogom, mostanában gyors nagyon, még a kereső is, és pár mp alatt kapok küldök minden levelet.
2021. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálam tökéletesen működik.
2021. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1) Regisztrálsz egy új e-mail címet.

2) Átirányítod az összes leveled a freemail-ről az új címedre.

3) A tényleg nagyon fontos oldalakon átírod az e-mail címedet az újra.

4) Élsz boldogan tovább.

2021. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit átalakítanám az előző választ.


1) Regisztrálsz KÉT új email címet egy normális(!) szolgáltatónál. Egy "hivatalos", egy "publikus". Legalább a hivatalos legyen zero-knowledge végpontok között titkosított.


2) Nem irányítasz át semmit. Mindenhol átállítod az új címek egyikét.


3) Élsz boldogan tovább.

2021. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem jó freemail fiókot használni, legalábbis én nem ajánlom. Rendszeresek az ilyen hibák, és náluk van a gond.

Hogy írjak egy sztorit, anyámnak a múlt hónapban akkor jutott eszébe, megnézni a digitális számlát, amikor már felszólították, hogy szankcionálni fognak, ha nem fizet. Napokig nem tudta megnyitni az emailt ugyanilyen levélhiba miatt, viszont a digitális számla nélkül nem is tudott fizetni, mert fogalma sem volt hova kell. Már tiszta ideg volt, velem veszekedett, hogy segítsek már neki, de én sem tudtam, mert nem nálunk volt a hiba.

2021. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert elavult a Freemail.
2021. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is szar, én már ez miatt átálltam a gmailre, de vicc, hogy az üzemeltetői ennyire balf.szok...
2021. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!