Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook csoportba a moderátor...

Facebook csoportba a moderátor ki tudja tenni a csoportbol az admint?

Figyelt kérdés
Mivel egy sima tagot ki tud az biztos ezt tudom ezért kérdezem ha adok valakinek moderator rangot ki tud tenni?

2021. szept. 5. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Adminisztrátort csak vele egyenrangú tud lefokozni. A moderátor tipikusan az adminisztrátor alatti, szűkebb jogkörű felhasználó.

Nem írja ki, amikor szerepkört osztasz?

[link]

2021. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én ezt értem is de hogy csoportból ki tud e rakni engem vagy nem mármint a saját csoportombol? Mivel ő is tud embereket kitenni
2021. szept. 5. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott van táblázatosan és tételesen felsorolva a linkben, hogy ki mit tud csinálni. Kétlem, hogy elolvastad 1 perc alatt, hogy már kommentelni is tudtad a válaszomat. Viszont akkor minek keresse meg neked az ember, ha meg sem nézed?
2021. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan van hogy, emberek kirakása a csoportból de adminrol egy szo nincs benne hogy az admint ki tudja e tenni vagy nem
2021. szept. 5. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nézd meg, itt a csoportoknak írja le:

[link]


Adminisztrátori vagy moderátori jog visszavonása - adminisztrátornál pipa van, moderátornál nincs.

Ugyan van pipa az emberek eltávolításánál, de mivel az adminisztrátor jogát nem vonhatja vissza, kétlem hogy ezzel együtt képes lenne-e kitiltani, pont ez a hierarchia lényege, hogy alacsony jogkörű a magasabbat nem bírálhatja felül.

2021. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a második fele lenne számomra a lényeg hogy énis igy gondolom de majd letesztelem
2021. szept. 5. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudják a moderátorok kitiltani az adminisztrátorokat a csoportokból.

A moderátorok csak a moderátor alatti ranggal rendelkező tagokat tudják kitiltani.

2021. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor nem tud kirakni ez egy nagyon jó hír
2021. szept. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!