Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan müködik a mobilinternet...

Hogyan müködik a mobilinternet feltöltés?

Figyelt kérdés
Felesegemnek lajart az adatkorlat, igy meg 2 hetig legalabb nincs internete. Szeretnék neki venni/felrölteni pl 5gb nyi netet, hogy legyen neki a fordulo napig. Ugyan ugy müködik mint ha penzzel tölteném fel neki? Nem csinaltam meg ilyet. Köszi a segitséget.
2021. szept. 6. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfizus? Ha igen akkor a szolgáltató alkalmazásában pár kattintással lehet bővíteni.
2021. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, elöfizeteses. Megpróbalom😄
2021. szept. 6. 14:00
 3/13 CspCsj ***** válasza:
2021. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi,köszi. Telekomosok vagyunk. Akkor csak ott vehetek internetet vagy amelyik szolgaltato a kedvezőbb? Nem olyan pl, hogy benzinkuton vagy elelmiszerboltba is fel lehet tölteni az egyenleget penzzel?
2021. szept. 6. 15:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen csak ott vehetsz mivel velük vagy szerződésben. Vehetsz máshol is de azzal új szerződés kell és új simkártya. Utóbbi csak akkor éri meg ha van otthon egy mobil hostpot, simes router.
2021. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok


…És persze ha teljesen szolgáltatót akarsz cserelni. Feltölteni meg teljesen felesleges, hisz az állandó számla mellé hozzáadódik a plusz összeg amit választottál és egyben kifizetheted. De fel is lehet tölteni, csak semmi értelme.

2021. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oke, köszi😉
2021. szept. 6. 16:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Telekom appba extra szolgáltatásként +5GB Maratont hozzá adsz.

Ez nem csak a hónapba, lesz jó, hanem egész évben amíg el nem fogy.

Mi csak ilyet használunk, nincs mellé más net szolgáltatás a mobilon.

2021. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Beléptek az ő számával a Telekom alkalmazásba.

A kiegészítő szolgáltatások alatt kiválasztod a netbővítőket


Itt kiválasztod a neked megfelelőt és megveszed.


Az ára a következő számlán lesz feltüntetve, azaz ennyivel lesz magasabb.

2021. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, hogy az ő számára próbáltam tölteni. De kiírta, hogy ezt a számot nem lehet tölteni.. :/ Majd megpróbálok az ő számával belépni.
2021. szept. 7. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!