Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak olyan oldalak amik...

Vannak olyan oldalak amik felajánlanak olyat ha csinálok valamit vagy hirdettek valamilyüket akkor intéznek nekem kovetoket vagy pénzt vagy kikűldenek egy olyan csekket, hogy megőrülök ha belemegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik képem alá beirt egy ilyen oldal. Amikor rá mentem akkor egy másik képem alá több ilyen oldal is kommentelt. És 2 10k+ követős oldal is rám írt azt egyik olyat, hogy új boltjuk van és küldenek nekem egy ingyen terméket és ha kihirdettem akkor hetente 300-500 fontot kapok és elég ezt egyszer is megcsinálni. De regisztrálnom kell valahova. A másik pedig ugyanilyen írt csak az insta kovetoket ígért. Szerintetek érdemes ebbe bele menni. Vagy lehet, hogy idekűldenek majd egy 1 milliós csekket. És akkor követőm száma sem lehet instán ezáltal több?

2021. szept. 19. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
:D De kedvesem, ha belegondolsz, a világon senki nem fog, se egy oldal, se semmi ajánlani, 1 milliós csekket, a semmiből. Ez egyértelmű, tessék, válaszoltam. Másrészről, nem kedvellek. Ennyi, egyáltalán nem.
2021. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt írd már le, hogy mégis mi alapján tudsz te így ítélkezni. Én csak felettem egy kérdést. És nyilván ha lehetne annyi pénzem akkor segítenek másokon is vele nem úgy mint te. És ne mond azt nekem ha te nem kapnál ilyen lehetőséget akkor nem elnel vele. Úgyhogy neked nincsen ám semmi bajod sem. Csak azt nézed, hogy kibe tudsz belekotni és kettőnk közül te vagy az alja nem én. Én semmi olyat nem írtam, hogy valaki rosszabb lenne nálam. Vagy, hogy csakis magamat nézem és nem is utaltam ra
2021. szept. 19. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek csak át akarnak b#aszni, szóval csak óvatosan...
2021. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel azt akarod írni, hogy ez valszeg átverés?
2021. szept. 19. 16:10
 5/10 A kérdező kommentje:
#7 neked ment a like.
2021. szept. 19. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem, kérdező, az alapján, ami volt az előző kérdés, utolsó sorában, "Kellenek a like-ok, hogy barátnőt szerezzek" Nekem ez bőven elég volt arra, hogy ellenszenvet érezzek feléd, mert ez, nem is tudom, "Like-ok miatt barátnő" "like-ok" Minden hülyeség, "tiktok" jézus atyaúristen, én frászt kapok ettől
2021. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De, már válaszoltam neked, nincs értelme a további vitának. Annyit azért, had mondjak, ne a like-ok alapján akarj barátnőt szerezni, mert hatalmas ostobaság ilyet tenni.
2021. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek kb mindenkire ráírnak ezzel az ajánlattal, akinek van pár száz vagy ezer követője. Szóval komolytalan dolog az egész.
2021. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=qugkYh5-6wc


Ez a videó angol nyelvű, de konkrétan erről a fajta átverésről szól, amibe téged is beakarnak húzni, hogy rádírnak hogy működj velük együtt.

2021. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szirty ***** válasza:

"...akkor intéznek nekem kovetoket vagy pénzt"


Amikor teljesen váratlanul a lelkedet simogatva teljesen ismeretlen helyről eléd tolnak egy tepsit amit neked csak ki kell nyalni, akkor gyanakodj!

2021. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!