Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyertem egy Apple iPhone 11...

Nyertem egy Apple iPhone 11 Pro Max-ot a neten. Valós?

Figyelt kérdés

Hírdetésben irányított át egy oldalra még nyáron, ahol telefont "nyertem". Kitöltöttem az adatlapot, de nem engedte elküldeni a rendszer, szóval megnyugodtam, hogy nem adtam meg adatokat. Most kaptam egy e-mailt, hogy kisorsoltak, és töltsem ki a postázási adatokat. Írtak még mellé 2 nevet nyertesnek, de nem találtam meg őket a neten. Ráadásul 380 ft-os postázási költséget kérnek, ami nem egy nagy kaland, de nekem akkor is gyanús ez az egész. Nem szoktam ilyenekben részt venni, és nem akarom, hogy lehúzzanak, elvegyék az adataimat, meg átverjenek. De ott van a hang a fülemben, hogy mi van, ha ez az egész valós, és lemaradok róla?


Ti jártatok már így? Van tapasztalatotok benne? Szerintetek mit tegyek?



2021. szept. 24. 19:03
1 2
 1/12 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Ezt arról szól, hogy megadod a bankkártyád adatait és sokkal többet vonnak le és nem is csak egyszer.

Valójában feliratkozol egy szolgáltatásra, aztán vagy megtalálod, hol kell lemondani, vagy nem.

2021. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen kamu.
2021. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és már van ITT, a Gyakorin is jópár ilyen kérdés.
2021. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ti jártatok már így?"

igen, azóta Apple boltot is nyithatnék

annyi telóm lenne, ha igaz lenne


"Szerintetek mit tegyek?"

tegyél fel egy ublock origint vagy adblock plust

reklám blokkolóval jobb élmény netezni

2021. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2021. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nyereményjátékon, amire nem jelentkeztél nem nyerhetsz.
2021. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen le tudod zárni az ilyen kétségeket: részt vettél bármilyen nyereményjátékon? Nem, tehát átverés. Nem válogatnak ki a netről pont téged, de már tudják az e-mail címed (vajon honnan ha meg sem adtad? spam adatbázisból legfeljebb), nem te vagy a 9999. látogató, és így tovább.

Nincs ilyen pénz a neten.

2021. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mit tegyek?"

kérdezd meg a gyakorikerdesek.hu-n hogy valós-e anyereményed

2021. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolkozz! Miért adna neked ingyen bárki bármit is, mi haszna lenne belőle? Semmi. Kamu az egész. Persze az más, amikor egy üzlet vagy egy márka kisorsol valamilyen terméket, hogy többen vegyék a terméket, de itt most szó sincs ilyesmiről.
2021. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert tudom, hogy el akartam küldeni a jelentkezésemet,csak úgy emlékeztem, hogy ez nem sikerült. Utána házcímmel kaptam az értesítést, hogy kisorsoltak, ezért bizonytalanodtam el. De utána néztem jobban ennek az egésznek, és kamu.
2021. szept. 26. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!