Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valahol ilyen kimutatás?

Van valahol ilyen kimutatás?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk posztolni szeretnék facebookra, de azt szeretném hogy ez minnél több ismerősömhöz eljusson akkor van olyan aktivitás mérő amin megnézhetem hogy melyik az az időintervallum mikor sok ember lóg a neten?

Kerestem ilyet, de csak éves van. Hónapra lebontva nincs.


2021. szept. 26. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak logikusan gondolkodva ki lehet találni, hogy akkor tudnak az emberek több időt tölteni az interneten, ha van rá szabad idejük. Ez pedig munkanapokon a munkaidő/iskolaidő utáni órákat jelenti, majd a hétvégéket, végül a munkaszüneti napokat és olyan ünnepi időszakokat amikor több napig nincs munka/iskola.

Ettől részletesebb lebontásnak nincs is igazán értelme, hogy vajon a nagy átlagok alapján szeptember 3. hetében magasabb-e az aktivitás, mint március 2. hetében.


Mivel a délutáni-esti órák a legaktívabbak az interneten (nem véletlenül van ott a tévés csúcsidőszak, ahol), nem tudsz mellélőni azzal ha bármelyik random esti órában posztolsz valamit, ha ez ennyire fontos.

Aztán majd úgyis látni fogod, hogy a Facebook algoritmusai úgyis jobban tudják, hogy egyáltalán kinek és mit jelenítsenek meg tőled, hiszen akár az is nagyban befolyásolja a dolgokat, hogy mit szeretnél közölni, és az mennyire fér bele a rendszernek.

2021. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

A facebook jelzi azoknak a személyeknek akikknél látja hogy többet beszéltünk már, vagy esetleg akik minfig like-olják a bejegyzésem?

2021. szept. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!